Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Kolejne zespoły na Brutal Assault 2010


Pin It

Organizatorzy czeskiego festiwalu Brutal Assault Festival nie próżnują. Co tydzień pojawiają się w spisie tegorocznej imprezy kolejne kapele. W tym momencie mamy już 50 zespołów, które potwierdziły swoją obecność na imprezie!

Liczba kapel, którą podawaliśmy w grudniu, uzupełniła się o kolejne 31 zespoły. Na Brutal Assault Festival pojawią się takie legendy jak na przykład Agnostic Front, Converge, Cannibal Corpse, Children Of Bodom czy Fear Factory (pod newsem znajduje się alfabetyczny spis kapel).
Impreza odbywa się w niewielkim kilkunastotysięcznym miasteczku Jaromer, około 130 km od Pragi (z Warszawy 490 km, Wrocławia 150 km, Krakowa 400 km), na terenie XVII-wiecznej twierdzy Josefov. Ogromny teren otaczają liczne fortyfikacje, na które według szacunków historyków zużyto pół miliarda cegieł. Sama długość chodników to ok. 45 km. Łatwo więc wyobrazić sobie, jak wygląda teren festiwalu.

www.brutalassault.cz

W tak atrakcyjnym miejscu zagoszczą w sierpniu metalowe dźwięki. Brutal Assault odbędzie się w tym roku od czwartku, 12 sierpnia do soboty, 14 sierpnia. Dokładna rozpiska zespołów na poszczególne dni nie jest jeszcze znana. Organizatorzy podali już cenę trzydniowego festiwalu. Na wejściu za trzy dni trzeba będzie zapłacić 1500 czeskich koron, czyli ok. 59 euro (kupując bilet wcześniej można oczywiście liczyć na zniżki przedsprzedażowe).

Więcej: www.brutalassault.cz

Zespoły Brutal Assault Festival 2010:

Agnostic Front
Ahab
Arsis
Aura Noir
Bal-Sagoth
Bleed From Within
Candlemass
Cannibal Corpse
Catamenia
Children Of Bodom
Converge
Demonic Resurrection
Despised Icon
Devin Townsend
Devourment
Diablo Swing Orchestra
Dying Fetus
Ensiferum
Fear Factory
Gojira
Gorgoroth
Graveworm
Gwar
Hypnos
Hypocrisy
Ihsahn
Ill Nino
Kylesa
Kypck
Lock Up
Lost Soul
Macabre
Mnemic
Monstrosity
Moonsorrow
My Dying Bride
Napalm Death
Necrophagist
Origin
Ragnarok
Rotten Sound
Sarke
Sepultura
Sigh
Suicidal Angels
Sybreed
Tankard
The Black Dahlia Murder
Trail Of Tears
Watain