Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Gdańsk Tattoo Konwent – konwencja w stoczni


Na tatuatorskiej mapie Polski obok Krakowa, Szczecina, Łodzi i Warszawy pojawiła się jeszcze jedna lokalizacja – Gdańsk. Na show nad morzem, do miasta, gdzie narodziła się Solidarność zaprasza ekipa studia tatuażu Pandemonium. Na konwencji będzie nie tylko dużo tatuaży, ale też mnóstwo świetnej muzyki. Organizatorzy postawili na legendy sceny hc/punk jak Schizma, 1125 czy The Analogs.

Impreza odbędzie się w wakacyjny weekend, 25 i 26 lipca w hali Centrum Stoczni Gdańskiej, zaledwie 10 minut spacerkiem od „najbardziej znanych i urokliwych miejsc Gdańska”. Tuż obok znajdują się również tereny postoczniowe wraz z Placem Solidarności, pomnikiem poległych stoczniowców i słynną bramą stoczniową nr 2. – Te symbole upadku komunizmu przypominają, że dzięki odwadze ludzi, którzy tam walczyli, możemy dziś cieszyć się wolnością, także tą nam szczególnie bliską – wolnością decydowania o własnym ciele i wolnością wyboru, komu zaufamy w kwestii jej ozdabiania – zauważają organizatorzy imprezy.

Jak na konwencję przystało, w Gdańsku przygotowano boksy dla wystawców. Najprawdopodobniej będzie ich około 50. Nie zabraknie też konkursów tatuażu, wystaw czy pokazów. Jednym z pewników jest w tym momencie Faraon i DzikiStyl, czyli pokaz tańca breakdance i bboing. Wystąpi między innymi Faraon, znany z występu w musicalu “12 ławek” oraz programach You Can Dance i Mam Talent.

Na Placu Solidarności stoi pomnik upamiętniający ofiary Grudnia 70

I oczywiście koncerty! Na gdańskiej imprezie zagrają: Schizma, 1125, The Analogs, Face of Reality, Aporia oraz gdańska formacja Sainc.

Wstęp na imprezę to koszt 40 zł na dwa dni lub 25 zl na jeden dzień. Impreza odbywac się bedzie od godz. 13 do 21. Miejsce: Centrum Stocznia Gdańska, wejście piesze od ul. Wałowej 27a, dojazd samochodowy z ul. Lisia Grobla.

Każdy kto chciałby wziąc udział w Gdańskim Tattoo Konwencie jako wystawca lub pokazać podczas imprezy swoje prace, proszony jest o kontakt: tattookonwent@gmail.com, gg: 1126909
lub tel. 500 541 200. Ostateczna lista wystawców ma być podana na miesiąc przed rozpoczęciem konwencji. Wkrocte działać bedzie rownież strona konwencji: www.tattookonwent.pl oraz
www.myspace.com/tattookonwent.