Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Łódź po raz piąty!


Pin It

Kolejna edycja łódzkiego Tattoofestivalu coraz bliżej. Zdaje się, że impreza na trwałe zajęła miejsce na polskiej mapie tatuażu. W tym roku (18-19 lutego) odbędzie się już po raz piąty. Imprezie patronuje portal Hardcore Tattoo.

W najbliższy weekend jak co roku klub Dekompresja (ul. Limanowskiego 200) wypełni się charakterystycznym dźwiękiem maszynek. Do Łodzi zjadą się artyści z całej Polski. Swoją obecność zapowiedziało ponad 50 wystawców, nie tylko studiów tatuażu, ale też firm ze sprzętem, odzieżą czy przedstawiciele branżowych mediów.

Impreza startuje już w najbliższą sobotę o godz. 13. Tego dnia odbędą się konkursy na najlepsze tatuaże w czterech kategoriach: mały kolorowy, mały czarno-szary, kompozycja damska oraz najlepszy tatuaż wykonany dnia pierwszego imprezy. Wzory oceniać będzie trzyosobowe jury w składzie: Anabi z Anabi-Tattoo, Dominik z Azazela i Zappa z Cykady. Pomiędzy konkursami na scenie wystąpią iluzjoniści z grupy Kreators (która będzie zabawiać publiczność również w niedzielę) oraz fryzjerzy w pokazie Barber Show. Sobotę zakończy zamknięte afterparty na uczestników imprezy zorganizowane z okazji 5-lecia Tattoofestivalu. After odbędzie się w restauracji Szampańska.

Drugi dzień również rozpocznie się o godz. 13. Tego dnia odbędą się pięć konkursów tatuażu na najlepsze wzory duże czarno-białe, duże kolorowe, kompozycje męskie, autorskie i te wykonane drugiego dnia festiwalu. Oprócz wspomnianych już iluzjonistów na scenie wystąpi Małgorzata Jakubowska z pokazem „Look Out”.

Podczas trwania imprezy będzie można też spróbować, jak się tatuuje skórki od bananów (stoisko Banana Ink) oraz zrobić sobie profesjonalną sesję fotograficzną (mini studio przy scenie).

Bilety kosztują 30 zł (jeden dzień) i 40 zł (dwa dni).

ZOBACZ TEŻ: