Skontaktuj się z nami!   +48 511 991 135

Magda – specjalistka od intensywnych, kolorowych tatuaży


Magda Cieślar to nasz rodzynek, jedyna kobieta wśród tatuatorów Hardcore Tattoo. Specjalistka w żywych, intensywnych barwach. Im więcej kolorów, tym lepiej. Ale nie tylko! Równie dobrze radzi sobie z szarościami.

Tatuażem zainteresowała się w 2018 r. w nieco smutnych okolicznościach. Chciała zakryć swoje blizny – błędy młodości. Kiedy tatuator wykonywał jej wzór, pomyślała, że sama chętnie by się tym zajęła, tym bardziej, że zawsze lubiła rysować. Chciała nawet iść na studia na ASP, ale ostatecznie wybrała architektonikę. Tatuaż jednak ciągnął ją tak bardzo, że postanowiła spróbować. Zaczęła tatuować w domu, potem pół roku w studiu, z którego nie była jednak zadowolona. Na początku 2020 r. dołączyła do ekipy Hardcore Tattoo, gdzie bardzo szybko rozwinęła tatuatorskie skrzydła.

Lubi tworzyć wzory magiczne, niekoniecznie prawdziwe, jak najbardziej kolorowe. Inspirują ją bajki i legendy. W wolnych chwilach zajmuje się rękodziełem – tworzy rzeczy z drewna, gliny, maluje. Bardzo lubi gotować. Słucha muzyki, praktycznie każdej, choć najbardziej celuje w mocniejsze klimaty.