Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Nowe nagrody w naszym konkursie od studia Nautilus Tattoo


Pin It

Nasz konkurs wielkimi krokami zbliża się do finału. W tym momencie dochodzi jednak nowa, bardzo atrakcyjna nagroda dla zwycięzcy. Fundatorem jest wrocławskie studio Nautilus Tattoo. Zwycięzca dostanie do zrealizowania bon na tatuaż na kwotę 500 zł u Sławka Myśkowa (za tę kwotę wyjdzie całkiem spory królik :)) lub u Wojtka Sokuna vel Wojta. Nagroda bardzo atrakcyjna, aczkolwiek łatwo nie będzie, ponieważ Sławek zapowiedział wzięcie udziału w konkursie. Nie pozwólcie więc, aby doszło do patologii. Oby Myśków nie musiał realizować bonu w swoim studiu lub (o zgrozo!) u samego siebie. Bierzcie więc w ręce ołówki, kredki, farbki, myszki czy tablety (nie piguły, tylko takie do komputera) i do dzieła. Zostało jeszcze prawie dwa tygodnie. Poniżej szczegóły konkursu.

 

Masz pomysł na ciekawy wzór? Umiesz rysować? Chcesz się sprawdzić w projektowaniu? Teraz masz okazję! Hardcore Tattoo ogłasza noworoczny konkurs na najciekawszy wzór utrzymany w klimatach old school/ new school.

Aby nie było tak łatwo, prace muszą nawiązywać do następujących tematów:

  • hardcore tattoo style
  • old school – hardcore&tattoo
  • forgive – no forget

Jest o co powalczyć. Do zgarnięcia talony, które można wykorzystać w studiu tatuażu oraz w sklepie z biżuterią do piercingu, a także książki i magazyny o tatuażu. Nagrodzeni uczestnicy konkursu otrzymają nasze „firmowe” koszulki. Oczywiście największą frajdę autorom prac sprawi zapewne widok swojego projektu na koszulce. Wykonawca wykorzystanego przez nas projektu zostanie oczywiście zaopatrzony w autorskie egzemplarze koszulek.
Aby jednak projekt mógł być przez nas wykorzystany musi spełniać dwa podstawowe warunki:

  • rozmiar projektu nie może być większy niż format A1
  • minimalna rozdzielczość projektu to 300 dpi.

Aby wziąć udział w konkursie należy oryginał projektu należy przesłać na adres konkursy@hardcore-tattoo.pl oraz umieścić miniaturę pracy na naszym forum w temacie: Konkurs noworoczny “Hardcore Tattoo T-shirt Designe”.
Szczegóły konkursu w regulaminie: www.hardcore-tattoo.pl/portal/index.php?…w=article&id=407

Przewidziane nagrody:
I miejsce – talon o wartości 100 zł do wykorzystania w studiu tatuażu Rob Tattoo, talon o wartości 200 zł do wykorzystania w studiu tatuażu AveTattoo, talon o wartości 30 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.blissfulpain.pl, książka Andrzeja Jelskiego „Tatuaż” oraz komplet archiwalnych numerów magazynu “Tatuaż – cialo i sztuka” ufundowane przez wydawnictwo Kontrowers, talon o wartości 500 zł do wykorzystania w studiu tatuażu Nautilus Tattoo

II miejsce – talon o wartości 100 zł do wykorzystania w studiu tatuażu Rob Tattoo, talon o wartości 100 zł do wykorzystania w studiu tatuażu AveTattoo, talon o wartości 20 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.blissfulpain.pl, oraz komplet archiwalnych numerów magazynu “Tatuaż – cialo i sztuka” ufundowane przez wydawnictwo Kontrowers,
wyróżnienia – archiwalne numery magazynu „Tatuaż – Ciało i Sztuka”, koszulki portalu Hardcore Tattoo, talony o wartości 10 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.blissfulpain.pl, oraz komplet archiwalnych numerów magazynu “Tatuaż – ciało i sztuka” ufundowane przez wydawnictwo Kontrowers,

Ostateczny termin nadsyłania i publikacji projektów wyznaczyliśmy na koniec lutego więc czasu trochę jest. Być może w tym czasie przybędzie nagród.