Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Nowy numer magazynu Tatuaż Ciało i Sztuka


Tatuaż Ciało i Sztuka
Pin It

Tatuaż Ciało i SztukaKolejny numer kwartalnika „Tatuaż” trafił już na sklepowe półki. Jak co miesiąc został on wzbogacony o rubrykę portalu www.hardcore-tattoo.pl. Tym razem przedstawiliśmy sylwetkę Mesjasza – perkusisty Hard Work, hardcorowej ekipy ze Śląska, a zarazem tatuatora, który niedawno otworzył w Tarnowskich Górach swoje studio Silesia Tattoo.

Zapraszamy do wertowania kolejnego numeru, w którym znajdziecie:

FESTUNG BRESLAU TATTOO CONVENTION ’10
Relacja z pierwszej edycji konwencji we Wrocławiu. Choć minęło od niej trochę czasu, to jednak warto ją sobie przypomnieć, bo mamy nadzieję, że niebawem nastąpi druga odsłona!

NOON – POZYTYWNE WIBRACJE W MASZYNIE
Wywiad z ciekawym i odlotowym tatuatorem z Francji.

LEKSYKON
Ostatni raz hasła na literę T.

THEATRUM SYMBOLICA – DAVID RUDZIŃSKI
Symbole, projekty i rozważania Davida Rudzińskiego w drugiej odsłonie jego autorskiej rubryki. Tym razem tematem są Dwie Pary Tarotowe.

TATTOOFESTIVAL ŁÓDŹ ’11
Jak co roku reportaż z łódzkiej konwencji, która jest nie tylko stałym elementem naszej krajowej sceny tatuażu, ale także naszej gazety.

TATTOOART FAMILY – MAURYCY
Następna „świeża krew” z portalu Tattooart – Maurycy ze studia KAMEA w Łodzi.

TESTOSTERON – MĘSKI MARATON ‘11
Reportaż z drugiego męskiego maratonu, jaki odbył się w katowickim Spodku w lutym tego roku.

PAWEŁ „KOZA” KOZAKIEWICZ
Wywiad z Pawłem z PANDEMONIUM, tatuatorem, który bardziej woli słuchać, niż mówić. Do rozmowy udało się go nakłonić Magdalenie Bajer, naszej nowej korespondentce.

SZTUKI PEŁNE SĄ ULICE
Squat Rozbrat raz jeszcze.

CHOIRAK I ГЕРОI – SŁOWIAŃSKI ROCK, SŁOWIAŃSKIE TATUAŻE
W ostatnim wydaniu gazety gościł Viking Rock & Viking Tattoos. Tym razem mamy słowiański rock i słowiańskie tatuaże. Prezentacja zespołu naszego redaktora naczelnego, Piotra Wojciechowskiego – Choirak i Гepoi. Plus galeria tatuaży inspirowanych naszymi rodzimymi korzeniami.

NIEZMYWALNY DOWÓD WIARY
Próba udokumentowania tradycyjnego tatuażu Słowian południowych, który wciąż można obserwować gołym okiem wśród najstarszych mieszkańców Bośni i Hercegowiny. Tea Turalija opowiada o sobie i swoich staraniach.

PIOTR WOJCIECHOWSKI COLLECTION EXPERIMENT
Ponownie nasz redaktor i jego najnowsza inicjatywa, w której eksperymentuje z kolekcją swoich ręcznych narzędzi do tatuowania z różnych zakątków świata. To jeszcze jeden słowiański akcent w tym numerze, mimo iż wspomniane narzędzia pochodzą z Tajlandii i Borneo.

HARDCORE TATTOO – HARD WORK
Ekipa portalu Hardcore Tattoo prezentuje kolejną wytatuowaną kapelę z czołówki polskiej sceny hardcore. Wywiad z Mesjaszem z Hard Work, który jest nie tylko perkusistą zespołu, ale też tatuatorem, który właśnie otworzył w Tarnowskich Górach nowe studio.

BIOSFERA
Tatuaż biomechaniczny oczami Jaromira Mucowskiego – nowa rubryka Sida!

TONDA PAROUBEK
Krótki wywiad z najbardziej niebezpiecznym człowiekiem w Europie, Tondą Paroubkiem.

SANDY P. PENG
Dziewczyna z okładki i jej tatuaże zamiast futra.

BARANY ARTISTS GROUP – PAUL RUMSEY
Jako kolejnego artystę w serii o Barany Artists Group prezentujemy Paula Rumseya z Wielkiej Brytanii i jego monochromatyczne rysunki. Mroczne jak zawsze!

MAŁE JEST PIĘKNE
Jason D’Aquino zawsze w dobrej formie.

TABU TATS
Kilka sprośnych tatuaży!

TATUAŻ KIBICA
Górnik Zabrze i jego wierni kibice.

H.R. GIGER – MARZENIA I WIZJE
Reportaż z wiedeńskiej wystawy H.R. Gigera autorstwa Annie Bertram. Świetny artykuł w trzech językach z ciekawymi zdjęciami Annie i galerią mniej znanych prac samego Gigera.

TATUAŻ ETNICZNY – PODRÓŻ DO JĄDRA CIEMNOŚCI
Anna i Jakub Urbańscy w wywiadzie udzielonym Tomaszowi Madejowi opowiadają o tatuażach i skaryfikacjach wykonywanych współcześnie wśród ludu Korowajów z Papui. Okazuje się, że przy użyciu bardzo współczesnych środków.