Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Oficjalne otwarcie 9th Circle


Pin It

11 czerwca, w przeddzień krakowskiej konwencji tatuażu, odbyło się oficjalne otwarcie studia 9th Circle. Mimo iż miejsce to funkcjonuje w nowej lokalizacji już od kilku miesięcy, nie było jeszcze okazji uczcić tego przy lampce szampana. Ekipa studia czekała na odpowiedni termin. Warto było poczekać! Na otwarciu pojawiło się mnóstwo gości z kraju i zagranicy, którzy pili za zdrowie krakowskiego studia do białego rana.


Studio 9th Circle jest młodym miejscem na polskiej mapie tatuażu. Istnieje od maja 2008 roku. Po około półtora roku działalności w samym centrum Krakowa – przy Rynku Głównym, studio przeniosło się do bardziej prestiżowego lokalu przy odnowionym placu Szczepańskim. Oszklona, przestronna siedziba z klimatyczną antresolą zachęca do jak najczęstszego odwiedzania studia. Ekipę 9th Circle tworzą tatuatorzy Michał Zarzycki, Victor Portugal i Piotr Dedel, piercer i modyfikator ciała xronix oraz Wiola, która czuwa, by wszystko było dopięte na ostatni guzik.
W piątkowy wieczór to właśnie ta ekipa przywitała gości nie tylko szampanem, ale i mocniejszym trunkami, czymś na ząb, a przede wszystkim uśmiechem. Osób zjawiło się na otwarciu tak dużo, że impreza przeniosła się na zewnątrz lokalu. Pogoda i okolica wyremontowanego placu Szczepańskiego zachęcała do biesiady pod gołym niebem. Druga część imprezy, mniej oficjalna, odbyła się w lokalu Lochness.
Było naprawdę bardzo miło!

Portal Hardcore Tattoo dziękuje za zaproszenie na otwarcie i życzy ekipie 9th Circle wszystkiego co najlepsze – satysfakcjonującej pracy, wielu klientów i jak najmniej zawiści w swoim otoczeniu! Powodzenia!

9th Circle