Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Konkurs na Manii Tatuowania


Pin It

Podczas sobotniej imprezy Mania Tatuowania w krakowskim klubie Pauza odbędzie się Art Fusion z udziałem zgromadzonych krakowskich tatuażystów. Tematy do artystycznej fuzji może zgłaszać każdy, kto ma ciekawy pomysł. Do wygrania praca, która powstanie podczas Art Fusion.


Podczas sobotniej imprezy krakowscy tatuażyści wspólnie narysują pracę na temat… Jeśli masz pomysł, jaki to mógłby być temat, pisz na adres: rafal@antyradio.pl. Najlepszy pomysł zostanie przelany na papier, a powstałe w ten sposób dzieło wraz z podpisami artystów trafi do zwycięzcy konkursu.
Maile wraz ze swoim numerem telefonu należy wysyłać do czwartku. Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas piątkowej audycji w Antyradiu, w której wezmą udział organizatorzy imprezy. Start – godz. 14.15.

Mania Tatuowania to impreza, która ma na celu zaprezentowanie krakowskich studiów tatuażu w swobodnym imprezowym klimacie drum’n’bassowych dźwięków. Tatuażyści będą pokazywać swoje portfolia i rozmawiać z zainteresowanymi.
Impreza odbędzie się w sobotę, 26 czerwca i składać się będzie z dwóch części. Od godz. 19 w podziemiach klubu Pauza (ul. Floriańska 18) prezentować się będą krakowskie studia tatuażu: 9th Circle, Gothica Tattoo, Ania Tattoo, Loco Tattoo oraz Kult.
O godz. 22 rozpocznie się część muzyczna imprezy. Ekipa Agencji PinaColada-Events rusza z pionierskim muzycznym przedsięwzięciem – dwie perkusje będą grzmiały wspólnie z DJ’em. Za konsoletą stanie DJ B.C, a na perkusjach zagrają Krzysiek Nowakowski i Jacek Feliks.
Podczas muzycznej części imprezy na telebimach wyświetlane będą wizualizacje z prezentacjami studiów tatuażu.
Podczas imprezy odbędzie się też konkurs „Pokaż, jak tusz zalazł ci za skórę”. Fotograf uwieczni osoby z najciekawszymi tatuażami. O wygląd i charakteryzację zadbają stylistki z Afro Stylu. Do wygrania profesjonalna sesja zdjęciowa.
Wjazd na imprezę kosztuje 10 zł.
Organizatorem wydarzenia jest krakowska Agencja PinaColada-Events.

Honorowym patronem imprezy został portal muzyczno-tatuatorski Hardcore Tattoo.