Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Poszukiwani wytatuowani do sesji zdjęciowej


Jeśli jesteś wytatuowanym prawnikiem, inżynierem, lekarzem, menadżerem lub osobą, po której zawodowym życiu nie widać, żeby była wytatuowana, możesz wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Wernisaż wykonanych fotografii odbędzie się podczas imprezy Body Art & Sound, która odbędzie się w czerwcu w Poznaniu.

Body Art& Sound ma na celu przełamywanie polskiego stereotypu, który utożsamia zjawisko tatuażu ze środowiskiem kryminogennym. Dlatego poszukiwane są właśnie wytatuowane osoby wymienionych wyżej zawodów. Chodzi o to, by pokazać, że szanowany prawnik czy lekarz, do którego gabinetu ustawiają się kolejki, również może mieć wytatuowaną całą rękę czy plecy. Wybrane zdjęcia zostaną pokazane na imprezie Body Art & Sound. Będzie to cykl fotografii przedstawiających ludzi, którzy w życiu zawodowym nie pokazują swoich wzorów, czyli „co lekarz skrywa pod kitlem”. Drugim elementem wernisażu będzie ukazanie ludzkiej skóry jako płótna dla malarzy. Na fotografiach zostanie przedstawiony efekt bodypaintingu. Ciekawym punktem programu może okazać się odczyt przygotowany przez kulturoznawcę – Piotra Kędziorę na temat „Miejsce tatuażu w kulturze współczesnej”. Na koniec coś dla ucha. Wieczór umilać będzie trzech muzyków z Poznania: audiorotax, Leszek Trudnowski i Ostry.

Jeśli ktoś jest zainteresowany udziałem w sesji, proszony jest o kontakt z organizatorką imprezy, Jowitą Marciniak: www.latajacalola.wordpress.com lub www.myspace.com/latajacalola.

Sesje fotograficzne odbywać się będą w Poznaniu. Ponieważ projekt jest niekomercyjny, nie ma zwrotów za przejazd czy wynagrodzenia za pozowanie. Organizatorzy obiecują natomiast zdjęcia z sesji, fajną zabawę i zaproszenie na imprezę, która odbędzie się 19 czerwca w Cafe Mięsna w Poznaniu.

Wkrótce więcej informacji o imprezie.