Skontaktuj się z nami!   +48 511 991 135

Robimy tatuaże za datek na budowę szkoły w Afryce


W ramach akcji „Tatuażyści dla Afryki”, która ma na celu zebranie pieniędzy na wybudowanie szkoły dla masajskich dzieci mieszkających w małej wiosce Engusoro w sercu tanzańskiego buszu, Hardcore Tattoo ma dla swoich klientów kilka atrakcji. Za wrzucenie banknotu do puszki, mogą wykonać tatuaż lub wyciągnąć los z nagrodą – niespodzianką.

Tatuatorzy ze Studia Hardcore Tattoo czynnie włączyli się w akcję zbiórki pieniędzy na budowę szkoły dla afrykańskich dzieci. Każdy klient, który jest umówiony na sesję, może wykonać sobie u tego samego tatuatora tego samego dnia dodatkowy, mały wzór za wrzucenie banknotu do puszki z datkami. Może to być dowolny banknot, ale oczywiście im większy, tym lepiej.

Jeśli natomiast klient nie jest zdecydowany na drugi tatuaż, za wrzucenie banknotu do puszki może wyciągnąć los z nagrodą – niespodzianką. Do wygrania m.in. zniżki na tatuaże, laser i piercing, płyty z wydawanymi przez nas kapelami z klimatów hardcore/punk (do wyboru), magneso-otwieracze Hardcore Tattoo czy okulary przeciwsłoneczne.

Akcja “Tatuażyści dla Afryki” została przedłużona do czerwca.

WIĘCEJ O AKCJI: Tatuatorzy wybudują szkołę w Afryce