Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Szczecińska konwencja tatuażu po raz 11-sty


Pin It

6 lutego w Szczecinie odbyła się XI edycja szczecińskiej konwencji tatuażu. W odróżnieniu od kilku ostatnich tatuatorskich imprez w tym mieście, tegoroczna konwencja nie została nagłośniona w całym kraju. Organizatorzy skupili się na zaproszeniu wyłącznie lokalnych tatuatorów.

Oprócz tatuatorów ze Szczecina, na konwencji pojawiły się również studia z Koszalina. Podczas jednodniowej imprezy zorganizowano konkursy w pięciu kategoriach: tatuaż kolorowy duży, tatuaż kolorowy mały, tatuaż czarno-biały duży, tatuaż czarno-biały mały oraz tatuaż wykonany na
miejscu. Tatuaże oceniali: gitarzysta Analogsów Paweł „Piguła” Czekała, Michał „Sobota” Sobolewski oraz Łukasz „GuruGomez” Kosy.  Nagroda konwencji przypadła w udziale Gonzowi. Na imprezie wyróżniona też między innymi prace Anabiego, Bartka z Bart Tattoo czy Wolfa. Odskocznią od tatuaży były punkowo koncerty. Na scenie zagrali The Analogs, którzy zaczęli być częstym gościem polskich konwencji (w ubiegłym roku Gdańsk, teraz Szczecin, a w czerwcu 2010 Kraków), Dead Pony oraz Beri Beri.
Za organizacją tegorocznej edycji festiwalu stoi ekipa studia Dead Orange.

Wyniki konkursów

Tatuaż wykonany na miejscu:
1. Gonzo

Tatuaż czarno-biały mały:
1. Anabi
2. Wolf
3. Lots of Ink

Tatuaż czarno- biały duży:
1. Lots of Ink
2. Andegrand
3. Anabi

Tatuaż kolorowy mały:
1. Wolf
2. Bart Tattoo
3. Davidos

Tatuaż kolorowy duży:
1. Dead Orange
2. Wolf
3. Bart Tattoo

.