Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Face Of Reality promują najnowszy krążek [zdjęcia z koncertu]


Prawie pięć lat czekaliśmy na drugie dzieło Face of Reality. W końcu ich płyta „Behind The Silence” ujrzała światło dzienne nakładem wydawnictwa Spook Records. Wczoraj, 13 lutego odbył się koncert będący premierą nowego krążka. Chłopakom z Face Of Reality towarzyszyli In A House Of Brick oraz Mothra.

Warto było tyle czekać na nowy materiał FOR, który śmiało dorównuje poziomem swojemu kultowemu debiutowi z 2005 roku, a może nawet lekko przebija go kunsztem nagranych utworów. Nowa płyta to 10 premierowych kawałków zawierających mieszankę newschoolowego hardcora z metalcorowymi blastami, gdzie nie brakuje jednak typowo hc/punkowych korzeni. Całość okraszona jest melodyjnymi, chórkowymi wokalami w tle z dodatkami rożnych efektów, które tworzą solidną całość albumu. Na CD znajduje się bonusowo teledysk oraz tzw. hidden tracks. Wyjątkowo zaprojektowana książeczka po rozłożeniu tworzy mini plakat z ciekawym artworkiem.

Kawałki z tejże płyty można było usłyszeć wczoraj w Miejskim Ośrodku Kultury w Opolu, gdzie odbyła się oficjalna premiera płyty „Behind The Silence”. Ekipie z Dzierżoniowa towarzyszyła na scenie opolska Mothra oraz In A House Of Brick, którzy przygotowują się właśnie do wejścia do studia i nagrania swojej pierwszej płyty. Zapraszamy do galerii zdjęć z koncertu w Opolu: