Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Tattoo Expo w Rumunii po raz drugi!


Już w najbliższy piątek rozpoczyna się druga edycja rumuńskiej konwencji tatuażu Transilvania Tattoo Expo. W tym roku impreza zmienia miejsce. Z wielkiego namiotu i sceny na świeżym powietrzu przenosi się do prestiżowego Transilvania Sports Center.

Trudno w tym momencie „gdybać”, czy impreza zachowa swój swojski, lokalny charakter (który z ogromnym sentymentem wspominamy z zeszłego roku). Jest szansa, że tak, bo wśród wystawiających się artystów nadal dominują tatuatorzy z Rumunii. Spoza kraju Drakuli swoją obecność zapowiedzieli między innymi Fat z Hiszpanii czy Sarkozi Zsolt z węgierskiego Dark Art Tattoo. Poza tym będą goście z Japonii, Peru, Chile, Stanów Zjednoczonych, Portugalii, Grecji, Niemiec czy Austrii. Będą również stoiska ze sprzętem tatuatorskim, nie tylko z Rumunii, ale również z Hiszpanii i Bułgarii. Poza konkursami tatuażu, w programie, podobnie jak w ubiegłym roku, dominować będą mocne rockowe koncerty. Wystąpią: Truda, Trooper, Cowboy And The Corpse oraz Koffin Kats.
Organizatorzy zapowiadają też eksperyment z dziedziny Art Fusion. Konkurencja ma zgromadzić na scenie aż 15 artystów!
Podczas konwencji wspólne dzieło wykona również organizator Ovidiu ze studia Transilvania Tattoo wraz z Takami z japońskiego Knock Over Decorate Tattoo.
Impreza odbędzie się w Sibiu od 28 do 30 maja.
Więcej: www.tattooexpo.ro

 

Transilvania Tattoo Expo 2010
Transilvania Tattoo Expo 2010