Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Tattooshow nad morzem. Zbliża się Gdańsk Tattoo Konwent


Pin It

Zbliża się termin kolejnej polskiej konwencji. Tym ciekawszej, że oprócz tatuaży na zwiedzających czeka masa dobrej muzyki. Zagrają takie kapele jak Schizma, The Analogs, 1125 czy Face Of Reality. Oprócz tego organizatorzy zadbali również o inne atrakcje.

 Oprócz wymienionych legend polskiej sceny na gdańskiej konwencji zagrają Street Chaos, Po drugiej stronie, Line in 01, Sainc, Empire oraz Idol Falls. Ze składu wypadła Aporia oraz budzący sporo kontrowersji Lumpex 75. Oprócz przyjemności dla ucha, odwiedzających konwencję czeka też coś miłego dla oka. Wśród atrakcji znalazł się Fireshow Mamadoo – show w wykonaniu pięciu ognistych dziewcząt, który łączy pokazy ognia z innymi dziedzinami sztuki w energetyczną fuzję wizualnych doznań. W Gdańsku będzie można również zobaczyć Faraon i DzikiStyl, czyli pokaz tańca breakdance i bboing. Wystąpi między innymi Faraon, znany z występu w musicalu “12 ławek” oraz programach You Can Dance i Mam Talent. I oczywiście wystawy. Pojawią się m.in. prace Krzysztofa Ivina, który skupia się na ukazywaniu przemijania i makabrycznego piękna; zabawne czarno-białe fotografie Michała Sikorskiego, oryginalne dzieła Pawła Kozakiewicza z Pandemonium, który tworzy m.in. za pomocą aerografu czy prace Agnieszki Zwary. A dla wielbicieli płyt i koszulek – Spook Records.
Jak na konwencję tatuażu przystało, nie zabraknie studiów i tatuatorów. Zaprezentuje się blisko 50 polskich studiów oraz jeden artysta z Amsterdamu – Yushi Takei. Oprócz tego będzie oczywiście polska prasa – “TattooFest” i “Tatuaż, ciało i sztuka” oraz my, czyli jedyny w Polsce portal muzyczno-tatuatorski Hardcore Tattoo.

Impreza odbędzie się w wakacyjny weekend, 25 i 26 lipca w hali Centrum Stoczni Gdańskiej, zaledwie 10 minut spacerkiem od centrum. Tuż obok znajdują się również tereny postoczniowe wraz z Placem Solidarności, pomnikiem poległych stoczniowców i słynną bramą stoczniową nr 2. – Te symbole upadku komunizmu przypominają, że dzięki odwadze ludzi, którzy tam walczyli, możemy dziś cieszyć się wolnością, także tą nam szczególnie bliską – wolnością decydowania o własnym ciele i wolnością wyboru, komu zaufamy w kwestii jej ozdabiania – zauważają organizatorzy imprezy.

Wstęp na gdański Tattoo Konwent to koszt 40 zł na dwa dni lub 25 zl na jeden dzień. Impreza odbywać się bedzie od godz. 13 do 21. Miejsce: Centrum Stocznia Gdańska, wejście piesze od ul. Wałowej 27a, dojazd samochodowy z ul. Lisia Grobla.
Każdy kto chciałby wziąc udział w Gdańskim Tattoo Konwencie jako wystawca lub pokazać podczas imprezy swoje prace, ma ostatnią szansę, by się zgłosić. Ostateczna lista wystawców ma być podana na miesiąc przed rozpoczęciem konwencji. Kontakt: tattookonwent@gmail.com, gg: 1126909 lub tel. 500 541 200.
Więcej informacji na stronach: www.tattookonwent.pl oraz www.myspace.com/tattookonwent.