Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Tatuaże po raz drugi na Testosteronie w Katowicach


Testosteron 2010
Testosteron 2010
Testosteron 2010

W drugi weekend lutego 2011 roku katowicki Spodek stanie się miejscem, w którym będzie się chciał znaleźć każdy, kto lubi podwyższony poziom adrenaliny. 12 i 13 lutego odbędzie się kolejna edycja imprezy Testosteron Męski Maraton. Patronem Strefy Tattoo Meeting jest portal Hardcore Tattoo.

 Organizatorzy, firma Profi Partners postanowili w jednym miejscu zgromadzić wszystko to, co dla wielu z nas jest największą życiową pasją. Spodek zostanie podzielony na specjalne strefy tematyczne: Strefę Speed, Strefę Sportu, w której królować będą sporty ekstremalne jak np. snowboard, narty, rowery, Strefę Muzyki, Strefę Tatuażu oraz wiele innych. Testosteron to nie tylko stateczne ekspozycje. Głównym założeniem tego przedsięwzięcia jest udział zwiedzających w atrakcjach przygotowanych przez wystawców i organizatorów. A będzie w czym wybierać. Strefa Tattoo Meeting, pod patronatem magazynu “Tatuaż – Ciało i Sztuka” oraz portalu Hardcore Tattoo, będzie gościć m.in. studia D3XS, DRAKKAR oraz HORIMONO.  Niezwykle atrakcyjnie zapowiadają się eliminacje Mistrzostw Europy Motocykli Customowych. Po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć ponad 100 unikatowych i niepowtarzalnych maszyn, które będą oceniane przez profesjonalnych sędziów. Co ciekawe, średni koszt przerobienia jednego motocykla wynosi grubo powyżej 100 tysięcy złotych, więc efekty z pewnością będą robić wrażenie na widzach. Prawdziwa gratka szykuje się dla fanów pojedynków w formule MMA (mieszanych sztuk walki). Z roku na rok sport ten zyskuje coraz większą popularność, głównie ze względu na swoją niezwykłą widowiskowość i nieprzewidywalność. W ramach Testosteronu zostanie rozegrana gala MMA Challengers oraz najstarszy w Polsce turniej MMA „Irigumi – Go”. Pojedynki zapowiadają się pasjonująco. Gościem specjalnym gali będzie najbardziej doświadczony polski zawodnik MMA Krzysztof Kułak, który będzie pełnił rolę sędziego ringowego. Co działa uspokajająco po tak dużej dawce adrenaliny? Naturalnie wizyta w Strefie Wody, w której dzięki pomocy firmy Hobby znajdą się najnowsze modele jachtów, motorówek i skuterów wodnych wyposażonych w silniki hondy i yamahy. W specjalnie skonstruowanym basenie będzie można spróbować swoich sił w nurkowaniu oraz przespacerować się po wodzie w kuli waterball. Na Testosteronie nie może także zabraknąć muzyki. Przez dwa dni na małej scenie na antresoli Spodka odbywać się będą koncerty. Atrakcje zaplanowano również na zewnątrz hali. O wysoki poziom adrenaliny i testosteronu zadbają zawodowi kierowcy rajdowi, którzy w ramach współpracy ze śląskim Automobilklubem będą się ścigać po wydzielonym odcinku specjalnym oraz wozić uczestników imprezy (codrive). Jeżeli dopisze zimowa pogoda to efektowne poślizgi i jazda bokiem gwarantowane. Również od pogody zależy to, czy uda się rozegrać zawody w jibbingu – freestylowej jeździe na snowboardzie po poręczach, ławkach i murkach. Trzymajmy zatem kciuki za śnieg w lutym. Zimno będzie na zewnątrz, w Spodku atmosferę podgrzeją piękne kobiety, które wezmą udział w wyborach Miss IQ&Beauty. Z pewnością męska część publiki zostanie rozgrzana do czerwoności. Testosteron Męski Maraton to impreza, której każdy prawdziwy mężczyzna nie ma prawa przegapić!

Oficjalnym patronem medialnym całego wydarzenia jest portal Interia, Radio Planeta, AntyRadio, Rebel TV. Szczegółowe informacje o strefach Testosteronu znajdują  się na oficjalnej stronie imprezy – www.ttmm.pl.