Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Uganga w Polsce – trasa i konkurs


Pin It

Macie jeszcze tylko trzy dni na to, by wziąć udział w konkursie organizowanym przez One Way Tourbooking i Hardcore Tattoo. Do wygrania atrakcyjne nagrody! Konkurs organizujemy w związku z trasą brazylijskiego zespołu Uganga, który już we wrześniu odwiedzi Polskę. Uganga zagra w Toruniu, Pile, Szczecinie, Bydgoszczy i Gdańsku.


Brazylijczycy powitają polską publiczność 7 września w Toruniu. 8 września zagrają w Pile, a 9 w Szczecinie. Potem po 5-dniowej przerwie zagrają jeszcze w Bydgoszczy (15.09). Polską trasę zakończą dzień później w Gdańsku (16.09).
Polska trasa jest częścią dużej trasy europejskiej. Uganga odwiedzi jeszcze takie kraje jak  Czechy, Holandię, Włochy, Szwajcarię, Niemcy, Austrię, Hiszpanię, Francję i Portugalię.
Uganga powstała 16 lat temu w stanie Minas Gerais w Brazylii. Ma na swoim koncie pięć wydawnictw (wliczając w to dwa dema). Nowy album, trzeci longplay w ich karierze to „Vol. 03: Caos Carma Conceito”. Na naszym kontynencie został wydany przez Metal Solidiers Records z Portugalii. Muzyka Ugangi to połączenie crossover, thrash metalu, hardcora i hip-hopu.

Z racji tego, że portal Hardcore Tattoo objął polską część trasy Ugangi patronatem medialnym, wraz z One Way Tourboooking organizujemy dla naszych Czytelników konkurs. Jest o co powalczyć! Do wygrania najnowsze CD zespołu oraz podwójna wejściówka na dowolny koncert na całej trasie. By zdobyć jedną z atrakcyjnych nagród wystarczy odpowiedzieć na pytanie:  W jakim zespole grał poprzednio wokalista zespołu? Na odpowiedzi czekamy do 31.08 pod adresem: konkursy@hardcore-tattoo.pl.

Więcej: POLSKA TRASA UGANGI

Więcej: UGANGA