Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Weekendowe koncerty pod naszym patronatem


Pin It

W najbliższy weekend (11-13 maja) zapraszamy na trzy koncerty, którym patronuje portal Hardcore Tattoo. Startujemy w piątek we Wrocławiu z The Last Charge, a potem z hardcorowych klimatów przerzucamy się na hip-hop i towarzyszymy WSRH w Tarnowskich Górach i Zakopanem.


Z pięknego Budapesztu w piątek przyjedzie do Wrocławia kapela The Last Charge, która zaserwuje nam mocną dawkę hardcora i beatdowna. Przed Węgrami na scenie zagrają No Second Chance z Anglii oraz polskie ekipy – 10 Fold z Poznania oraz Sabretooth z Wrocławia. Impreza rozpocznie się o godz. 20 w klubie Laki Zaki (dawna Strefa Zero) przy ul. Ruskiej 47/48a. Wstęp kosztuje 20 zł.

W sobotę i niedzielę natomiast oblewać będziemy pierwszy rok istnienia studia tatuażu z Tarnowskich Gór – Silesia Tattoo. Z tej okazji odbędą się dwa koncerty – w Tarnowskich Górach i Zakopanem, gdzie usłyszymy hip-hop w wydaniu Wyższej Szkoły Robienia Hałasu. Na scenie pojawi się WSRH (Shellerini, Słoń), CZKA Reprezenta (Emilo, Skalar, Czaki) oraz Rapmajster.
Startujemy w plenerze: Dworek u Benego, ul. Kaczyniec 2, start – godz. 19, wjazd 20/25 zł.
A w niedzielę mkniemy do Dworca Tatrzańskiego w Zakopanem (Krupówki 12). Start – godz. 19. Wjazd 20 zł.