Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Body Art Convention – Konwencja tatuażu w Warszawie


Pin It

Jedną w ważniejszych części nowej warszawskiej konwencji tatuażu Body Art Convention będą otwarte warsztaty i zamknięte seminaria. Osoby zainteresowane konkretną tematyką będą miały okazję dowiedzieć się więcej pod okiem fachowców i osób zainteresowanych tematem. Dziś wiemy już, że uczestnicy będą mieli możliwość posłuchać między innymi wykładów Tomasza Madeja, pracownika Muzeum Azji i Pacyfiku oraz Piotra Wojciechowskiego, tatuatora i redaktora naczelnego najstarszego magazynu o tatuażu – „Tatuaż – Ciało i Sztuka”.

Jedno z seminariów – kolor w tatuażu – poprowadzi natomiast Kamil Mocet, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich tatuatorów, pracujący obecnie zagranicą. Kamil prowadził już takie spotkania w krakowskim studiu Rob Tattoo. Cieszyły się one bardzo dużym zainteresowaniem.

 

Body Art Convention odbędzie się 12-13 listopada w Pałacu Kultury i Nauki. Gośćmi, którzy już dziś zapowiedzieli swoja obecność są światowej sławy artyści – Viktor Portugal i Robert Hernandez.

Wstępny plakat imprezy wykonała  Maria „Mania” Strzelecka z firmy Luka Bandita, autorka plakatów do takich produkcji kinowych jak „Wszystko co kocham”, „Wojna Polsko-Ruska”, „Chaos” czy „Dzieci Ireny Sendlerowej”.

Organizatorami imprezy są: portal muzyczno-tatuatorski Hardcore Tattoo i warszawska firma Luka Bandita.

Informacje na temat imprezy dostępne są na blogu BODY ART CONVENTION. Wkrótce dostępna będzie strona konwencji.

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie