Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Body Art Convention – Konwencja tatuażu w Warszawie


Pin It

Jedną w ważniejszych części nowej warszawskiej konwencji tatuażu Body Art Convention będą otwarte warsztaty i zamknięte seminaria. Osoby zainteresowane konkretną tematyką będą miały okazję dowiedzieć się więcej pod okiem fachowców i osób zainteresowanych tematem. Dziś wiemy już, że uczestnicy będą mieli możliwość posłuchać między innymi wykładów Tomasza Madeja, pracownika Muzeum Azji i Pacyfiku oraz Piotra Wojciechowskiego, tatuatora i redaktora naczelnego najstarszego magazynu o tatuażu – “Tatuaż – Ciało i Sztuka”.

Jedno z seminariów – kolor w tatuażu – poprowadzi natomiast Kamil Mocet, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich tatuatorów, pracujący obecnie zagranicą. Kamil prowadził już takie spotkania w krakowskim studiu Rob Tattoo. Cieszyły się one bardzo dużym zainteresowaniem.

Body Art Convention odbędzie się 12-13 listopada w Pałacu Kultury i Nauki. Gośćmi, którzy już dziś zapowiedzieli swoja obecność są światowej sławy artyści – Viktor Portugal i Robert Hernandez.

Wstępny plakat imprezy wykonała  Maria “Mania” Strzelecka z firmy Luka Bandita, autorka plakatów do takich produkcji kinowych jak “Wszystko co kocham”, “Wojna Polsko-Ruska”, “Chaos” czy “Dzieci Ireny Sendlerowej”.

Organizatorami imprezy są: portal muzyczno-tatuatorski Hardcore Tattoo i warszawska firma Luka Bandita.

Informacje na temat imprezy dostępne są na blogu BODY ART CONVENTION. Wkrótce dostępna będzie strona konwencji.