Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

3rd Annual Suspension – kolejne newsy


Pin It

W drugi weekend czerwca (11-13) odbędzie się 3rd Annual Suspension – trzydniowa impreza poświęcona tematyce modyfikacji ciała. Organizatorzy zapowiadają szereg atrakcji takich jak pokazy, seminaria, warsztaty czy panele dyskusyjne.

Jednym z gości SusConu będzie hiszpański specjalista w dziedzinie body modyfication – Sala (www.salabodymodification.com), który nie tylko poprowadzi szereg seminariów, ale również pokaże na żywo swoje umiejętności. Zainteresowani modyfikacjami ciała w wykonaniu Sali powinni umawiać się bezpośrednio z nim.
Z polskich specjalistów w dziedzinie bod mod warto zwrócić uwagę na Marzenę Tkacz, mieszkającą obecnie w Berlinie, która poprowadzi seminaria poświęcone kolczykowaniu ciała oraz warsztaty dotyczące higieny i szycia chirurgicznego (omówienie szycia skóry, rodzaje technik szycia, sprzęt do szycia, rodzaje igieł i nici plus inne formy łączenia tkanek takie jak klamry klej i plastry).
Seminaria prowadzone podczas SusConu obejmą szkolenie II stopnia z piercingu intymnego czy III stopnia z modyfikacji dermal anchor, skin diver, surface oraz omówienie innych technik.
Pojawią się również seminaria z dziedziny dotacji Unii Europejskiej dla studiów tatuażu i piercingu. Słuchacze dowiedzą się, czym są dotacje, jak zdobyć pieniądze na otworzenie działalności czy na rozwój już istniejącej firmy, jak wybrać odpowiedni projekt, jakie wymogi trzeba spełniać i jakie dokumenty wypełnić. Ponadto odbędą się też zajęcia z marketingu bezpośredniego (skuteczna reklama, efektywne systemy pozyskiwania klientów, system obsługi klienta czy zastosowanie baz danych) oraz z zarządzania finansami (podstawy zarządzania firmą oraz jej finansami, kontrola wydatków, ograniczanie kosztów, zwiększanie efektywności firmy).
W skład imprezy wchodzą ponadto otwarte warsztaty i seminaria Festish & BDSM, na których projektant oraz twórca wielu ciekawych akcesoriów opowie o nich oraz zademonstruje, co z czym się wiąże.
Organizatorzy informują również, że powoli zapełnia się lista na NOC, czyli nocne oglądanie filmów utrzymanych w klimacie „odmiennych stanów świadomości”.

3rd Annual Suspension rozpoczyna się w piątek (11 czerwca) o godz. 12 i potrwa do wczesnego poniedziałkowego poranka. Jednym z patronów medialnych imprezy jest portal Hardcore Tattoo.

Więcej informacji na www.alteredstates.pl.