Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Mama ma tatuaż – książka dla dzieci


“Mommy has a tattoo” to niezwykła książka dla wszystkich, którzy chcą pokazać swoim dzieciom, że posiadanie tatuażu to nic złego. Wręcz przeciwnie, to powód do dumy.

To historia o małym chłopcu, który ma na imię James. Maluch bardzo obawia się swojego wytatuowanego sąsiada. Strach mija, kiedy zauważa, że jego mama też ma tatuaż. Książka uczy tolerancji nie tylko w stosunku do wytatuowanych osób, ale też w stosunku do każdej inności. Wydawcy, ku swojemu zaskoczeniu zauważyli, że w książkach dla dzieci nie ma ani jednego bohatera, który miałby tatuaż. Postanowili to nadrobić. Wtedy przyszedł pomysł na książkę „Mommy has a tattoo”. Ma ona pokazać, że posiadanie tatuażu to nic złego. Wręcz przeciwnie, to powód do dumy dla rodziców i fascynująca rzecz dla ich dzieci. W czasach, kiedy wielu dorosłych ma tatuaże, to obowiązkowa pozycja dla wszystkich wytatuowanych rodziców. Autorem książki jest Phil Padwe, ktorego urocze rysunki pokazują maluchom, że tatuaże wcale nie są straszne.

Druga pozycja wydawnictwa Mommy Has Tattoos – „Tattoo coloring book”, również autorstwa Phila Padwe, to kolorowanka. Znajdują się w niej wzory do kolorowania, bardzo zbliżone do tych, które pojawiają się na ludzkiej skórze w postaci tatuażu.

Wkrótce ukażą się kolejne pozycje wydawnictwa – „Daddy has a tattoo” i następna część kolorowanki.

Więcej: www.mommyhastattoos.com