Skontaktuj się z nami!   +48 511 991 135

Martin Radziun (piercing) w Hardcore Tattoo 15 – 20 marzec 2018


Od 13 marca 2018 roku przez prawie tydzień będziemy gościć piercera z Wielkiej Brytanii – Martina, który na co dzień pracuje w studiu Manchester Ink.

Oto co może o sobie krótko powiedzieć:
“Profesjonalnym body piercingiem zajmuję sie od 2014 roku – mam za sobą już ponad 8 tysięcy przekłuć. Posiadam bogate doświadczenie w procedurach przekłuć zaawansowanych, takich jak microdermal czy surface. Wykonywałem kompleksowe przekłucia intymne obu płci. Nieobce są mi również projekty play piercing.

Cały czas udoskonalam swój warsztat, zdobywając doświadczenie nie tylko w codziennej pracy, ale również podczas specjalistycznych szkoleń. W Wielkiej Brytanii, gdzie dotychczas pracowałem, oraz w Niemczech kilkanaście razy dokształcałem się z zakresu najnowszych technik przekłuć, pracy z biżuterią najlepszych światowych producentów oraz higieny studia. Podczas tych spotkań czerpałem wiedzę od najbardziej cenionych artystów w tej branży, takich jak Luis Garcia, Brian Skellie czy Mac Macarthy.

Specjalizuję się w wykonywaniu ciekawych aranżacji przekłuć wielopunktowych z wysokiej jakości kolczykami w różnym zakresie kształtów i kolorów.Szczególnie pasjonują mnie projekty custom, ponieważ każdy z nich stanowi dla mnie nowe wyzwanie, któremu mogę poświęcić się w stu procentach.”