Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Zaprojektuj plakat imprezy, wygraj zniżkę na boks


Jeszcze tylko dwa tygodnie mają te osoby, które chcą wziąć udział w konkursie na grafikę promującą listopadową konwencję tatuażu w Warszawie – Body Art Convention. Chodzi o stworzenie wzoru, który byłby połączeniem dwóch tematów – Warszawa i tatuaż. Jest o co walczyć. Twórcy najciekawszych grafik otrzymają zniżki na boksy. Dodatkowo ich wzór znajdzie się na oficjalnych plakatach i koszulkach imprezy.

Zasady są bardzo proste. Projekt może być wykonany w stylu dowolnym, ale musi mieć wkomponowany napis „Body Art Convention” i nawiązywać jednocześnie do dwóch tematów: Warszawa i Tatuaż.

Aby wziąć udział w konkursie należy oryginał projektu należy przesłać na adres konkursy@hardcore-tattoo.pl oraz umieścić miniaturę pracy na forum Hardcore Tattoo w temacie: „Body Art Convention – konkurs graficzny”.

Szczegóły konkursu w regulaminie

Przewidziane nagrody:
* I miejsce – 50 proc. zniżki na boks 6m2 na Body Art Convention 2011 r.; projekt stanie się oficjalną grafiką Body Art Convention i znajdzie się na koszulkach konwencyjnych
* II miejsce – 30 proc. zniżki na boks 6m2 na Body Art Convention 2011 r; projekt znajdzie się na koszulkach konwencyjnych
* wyróżnienia – koszulki firmowe organizatorów

Ostateczny termin nadsyłania i publikacji projektów wyznaczyliśmy na 5 września.

Organizatorami konkursu jest Luka Bandita i Hardcore Tattoo.